Setkání Přátel Přírodních Nástrojů a Léčivé Hudby IV.

"SETKÁNÍ PŘÁTEL PŘÍRODNÍCH NÁSTROJŮ A LÉČIVÉ HUDBY"

DATUM: 10.-12.5. 2019, Svitavy

MÍSTO: Nadace Josefa Plívy, náměstí Míru 138/80 568 02 Svitavy

Příroda se probouzí stejně jako lidé, kteří jsou její součástí. Jaro je tu a s ním i naše další jedinečné setkání věnované přírodním nástrojům a jejich léčivému využití, zdravému životnímu stylu a celostnímu přístupu k životu. Svoláváme opět všechny dobré duše a jejich přátelé na starobylé místo ke společnému víkendovému pobytu. Pod vedením zkušených lektorů budeme společně pracovat na rozvoji vlastní cesty poznání. Tělem i duší se oddáme hudbě, tanci, zpěvu, meditaci, relaxaci, zdravé bio stravě. Vzájemně se budeme inspirovat, společně hrát, cvičit, vařit, relaxovat, meditovat, dýchat, rozvíjet se a sdílet své zkušenosti. Společně se navrátíme ke kořenům matky Země, která zrodila nás i naši kulturu.

Setkání se koná v malebných prostorách historického nadačního domu mecenáše Josefa Plívy ve Svitavách. Jehož starodávná síla a energie jedinečným způsobem zesiluje léčivé vibrace. Máme k dispozici čajovnu s kuchyňkou, meditační sál, koncertní sál, terasu s výhledem na zahradu. Zveme všechny aktivní a vnímající, pro něž je radost a potěšení, pracovat na sobě v kruhu společně motivovaných a inspirativních přátel. Děti jsou vítány!

PROGRAM:

- aktivní workshopy, přednášky, lekce, čajovna,
- tanec, pohyb, relaxace, meditace,
- aktivní práce s nástroji v přirozeném ladění a zpěvem
- společný ceremoniální kruh sdílení, talking circle,
- ranní aktivizační rozcvičky, dechová cvičení a hudební hry
- společné vědomé hudební propojení a harmonizace
- harmonizace čaker při večerní muzikoterapeutické relaxaci
- rozvoj otužování a zdravého dýchání

PŘÍSPĚVEK: 990 Kč
(děti do 5 let zdarma, důchodci a ZTP 490 Kč)

PŘIHLÁŠKY po zaplacení na emailu či telefonicky nejpozději do 06.05. 2019 KONTAKT: aldaman@volny.cz; +420608901058

možnost přespání zdarma v Nadačním domě přes Couchsurfing, kapacita 20 osob (www.couchsurfing.com/people/josefplivasfoundation).