DJEMBE

V našem obchodě si můžete koupit kvalitní bubny DJEMBE od výrobce, který pracuje na zásadách bioregionalismu. Přírodní materiál pochází z oblasti kde žije a vše vlastnoručně vyrábí ve své dílně. Nástroje jsou vyrobeny s ruční precizností z těchto evropských dřevin: dub, jasan, olše, bříza. A je na nich použita kůže z kozy, telete, krávy, býka nebo za příplatek kůže z afrických koz z Mali a Guiney.

Předností těchto nástrojů je velmi precizní řemeslo, nástroj má solidní stěnu, výborně nataženou kvalitní kůži, pomocí silných a pevných provazů. Výrobce také dbá o estetickou stránku. Nástroje mají hladkou opracovanou stěnu z obou stran, barevné tónování a impregnaci, možná je také ochrana paty bubnu gumou či plechem a další zdobení bubnu v podobě okrasných cvočků, oplechování či řezby. 

Velikost nástrojů se dělí do 25 cm průběru blány a nad 25 cm. Jedná se o nástroje střední a velké. Nástroje je možné použít pro venkovní i koncertní hraní, při silnějším vypnutí na Africké hraní a při volnějším pro terapeutickou práci se zvukem a muzikoterapii. Jedná se o sběratelský předmět.

Nástroje dodáváme na objednání v cenách od 2500-5000 Kč / 90-200 EUR
doporučujeme osobní konzultaci a výběr