muzikoterapie

   

"SETKÁNÍ PŘÁTEL PŘÍRODNÍCH NÁSTROJŮ A LÉČIVÉ HUDBY"

25.-27.05. 2018, Svitavy

Moc rádi bychom Vás pozvali na jedinečné jarní setkání věnované přírodním nástrojům, léčivé hudbě, muzikoterapii a celostnímu přístupu k životu. Víkendový program bude věnován vzájemnému poznávání a sdílení zkušeností ze všech oblastí zdravého přístupu k životu. Hudbě, tanci, zpěvu, meditaci, relaxaci, zdravému životnímu stylu. Budeme se vzájemně učit, společně hrát, cvičit, vařit, relaxovat, meditovat a společně rozvíjet a sdílet své zkušenosti. Jedná se o jedinečné setkání pro všechny vnímající a přijímající. Hledáme hlouběji pod povrchem. Jdeme ke kořenům Země ze které pocházíme, která zrodila nás i naši kulturu. Navazujeme na kulturní kořeny těch, kteří nám zde zanechali své nástroje. Pokračujeme, navazujeme.

Již III. setkání v pořadí se koná v působivých prostorách historického nadačního domu mecenáše Josefa Plívy ve Svitavách. Máme k dispozici čajovnu s kuchyňkou, meditační sál, koncertní sál, terasu s výhledem na zahradu. Čeká nás příjemně strávený společný čas naplněný aktivní prací, společným setkáváním i relaxací.

Chceš-li se aktivně zapojit, pošli svůj návrh, program je otevřen ... !!!

lektoři: Aldaman.cz (didgeridoo, mísy, al. zpěv, cvičení, aj.), Eva Motyčková (muzikoterapie), Petr Jasinčuk (brumle.cz), Marcin Makaś (PL) africké bubny, , Petra Snohová, (tanec), tba. 

DATUM: 25.-27.05. 2018

MÍSTO: Nadace Josefa Plívy, náměstí Míru 138/80 568 02 Svitavy
KURZOVNÉ: 700 Kč (za celé 3 dny, ubytování zajištěno)
rezervace míst: aldaman@volny.cz; +420608901058

Přihlášky po zaplacení zálohy na emailu či telefonicky nejpozději do 20.05. 2018

 

 

 

Těšíme se na Vás ... :)

 

Skupinová muzikoterapie pro odborná zařízení i laickou veřejnost

Muzikoterapie je velmi dobrým způsobem relaxace, odreagováním a překonáním těžkostí v různých oblastech fungování lidského života. Prostředníkem mezi terapeutem a klientem, jsou hudební nástroje s otevřeným laděním pocházející z různých částí světa: bubny djembe, rámové bubny, didjerido, tibetské mísy a zvony, gongy, ústní harfa, kalimby, dešťové hole a další drobné perkusní nástroje. Dále také staré techniky zpěvu: intuitivní, improvizovaný, alikvotní a hrdelní zpěv. Muzikoterapie je přístupná všem, kteří mají zájem zrelaxovat, ponořit se do svého nitra, obnovit a doplnit svou životní energii.  

 

Individuální muzikoterapie pro jednotlivce, (na objednání) Hradec Králové, Praha, 

Muzikoterapeutické relaxace pro veřejnost probíhají v Hradci Králové a jako putovní akce i v dalších městech. Soukromé individuální hodiny muzikoterapie jsou k disposici v Hradci Králové a v Praze. Můžete využít možnosti dárkového kuponu, který na Vás čeká níže na této stránce. Stačí vytisknout a objednat si hodinu. Pokud kupon darujete, je třeba ho předem zaplatit. Jako vstupenka na soukromou lekci stačí zaplatit  při návštěvě. Těším se na Vás ... pokud nemůžete přijet Vy, může Aldaman zavítat právě k Vám! :)

SETKÁNÍ V KRUHU: BUBNY, DIDGERIDOO, TIBETSKÉ MÍSY, ALIKVóTNÍ ZPĚV

Setkání v kruhu za zvuku přirozených nástrojů je přirozená forma rituálu, která vychází z našich původních Slovanských kulturních kořenů. Sedíme společně v kruhu a hrajeme na bubny, didgeridoo nebo na tibetské mísy a zpíváme alikvóty. Setkání probíhá volnou intuitivní formou pod vedením lektora. Nejedná se o hudební výuku, ale také nikoliv o volný hudební jamm. Předávání zkušeností probíhá intuitivní formou hry, napodobování a opakování. Při vzájemném souznění a společném vyladění se naučíte více než při běžné hudební výchově. 

 

 

 

Doporučujeme rezervovat si místo: telefonicky, mejlem či sms:

 aldaman@volny.cz, +420608901058

... Těšíme se na Vás !!! :)

„Žádný člověk není tak bohatý, aby mohl koupit svoji minulost.“ Oscar Wilde