muzikoterapie

   

"SETKÁNÍ PŘÁTEL PŘÍRODNÍCH NÁSTROJŮ A LÉČIVÉ HUDBY"

DATUM: 9.-11.11. 2018, Svitavy

 

MÍSTO: Nadace Josefa Plívy, náměstí Míru 138/80 568 02 Svitavy

Podzim je před námi a s ním i naše jedinečné setkání věnované přírodním nástrojům a jejich léčivému využití, zdravému životnímu stylu a celostnímu přístupu k životu. Tělem i duší se společně pod vedením zkušených lektorů budeme věnovat hudbě, tanci, zpěvu, meditaci, relaxaci, zdravé bio stravě. Vzájemně se budeme učit, společně hrát, cvičit, vařit, relaxovat, meditovat, rozvíjet a sdílet své zkušenosti. Jedná se o jedinečné setkání pro všechny vnímající a přijímající. Kteří jsou ochotni pracovat na svém osobním rozvoji. Jdeme ke kořenům Země ze které pocházíme, která zrodila nás i naši kulturu. Navazujeme na naše kulturní kořeny - rituálně a ceremoniálně ...

Setkání se koná v malebných prostorách historického nadačního domu mecenáše Josefa Plívy ve Svitavách. Jehož starodávná síla a energie jedinečným způsobem zesiluje léčivé vibrace. Máme k dispozici čajovnu s kuchyňkou, meditační sál, koncertní sál, terasu s výhledem na zahradu. Zveme všechny aktivní a vnímající, pro které je nejlepší zábavou na sobě celý víkend pracovat, ve skupině motivovaných a inpirativních lidí. Bez návykových látek a soundsystémů. Děti jsou vítány!

PROGRAM:

- aktivní workshopy, přednášky, lekce, čajovna,
- tanec, pohyb, relaxace, meditace,
- aktivní práce s nástroji v přirozeném ladění a zpěvem
- společný ceremoniální kruh sdílení, talking circle,
- ranní aktivizační rozcvičky, dechová cvičení a hudební hry
- společné vědomé hudební propojení a harmonizace
- harmonizace čaker při večerní muzikoterapeutické relaxaci

LEKTOŘI: MAREK GONDA (http://www.fujarka.cz/), ALDAMAN (http://aldaman.cz), PETR JASINČUK (http://brumle.cz), EVA MOTYČKOVÁ (http://www.hlas-v-nas.cz/), Mgr. DANIELA MORÁVKOVÁ (Tarot), Milan Fujda (jóga) a další.

PŘÍSPĚVEK: 700 Kč (za celé 3 dny včetně ubytování)
rezervace míst: aldaman@volny.cz; +420608901058

PŘIHLÁŠKY po zaplacení na emailu či telefonicky nejpozději do 05.11. 2018. info: aldaman@volny.cz; +420608901058

 

 

Těšíme se na Vás ... :)

 

Skupinová muzikoterapie pro odborná zařízení i laickou veřejnost

Muzikoterapie je velmi dobrým způsobem relaxace, odreagováním a překonáním těžkostí v různých oblastech fungování lidského života. Prostředníkem mezi terapeutem a klientem, jsou hudební nástroje s otevřeným laděním pocházející z různých částí světa: bubny djembe, rámové bubny, didjerido, tibetské mísy a zvony, gongy, ústní harfa, kalimby, dešťové hole a další drobné perkusní nástroje. Dále také staré techniky zpěvu: intuitivní, improvizovaný, alikvotní a hrdelní zpěv. Muzikoterapie je přístupná všem, kteří mají zájem zrelaxovat, ponořit se do svého nitra, obnovit a doplnit svou životní energii.  

 

Individuální muzikoterapie pro jednotlivce, (na objednání) Hradec Králové, Praha, 

Muzikoterapeutické relaxace pro veřejnost probíhají v Hradci Králové a jako putovní akce i v dalších městech. Soukromé individuální hodiny muzikoterapie jsou k disposici v Hradci Králové a v Praze. Můžete využít možnosti dárkového kuponu, který na Vás čeká níže na této stránce. Stačí vytisknout a objednat si hodinu. Pokud kupon darujete, je třeba ho předem zaplatit. Jako vstupenka na soukromou lekci stačí zaplatit  při návštěvě. Těším se na Vás ... pokud nemůžete přijet Vy, může Aldaman zavítat právě k Vám! :)

SETKÁNÍ V KRUHU: BUBNY, DIDGERIDOO, TIBETSKÉ MÍSY, ALIKVóTNÍ ZPĚV

Setkání v kruhu za zvuku přirozených nástrojů je přirozená forma rituálu, která vychází z našich původních Slovanských kulturních kořenů. Sedíme společně v kruhu a hrajeme na bubny, didgeridoo nebo na tibetské mísy a zpíváme alikvóty. Setkání probíhá volnou intuitivní formou pod vedením lektora. Nejedná se o hudební výuku, ale také nikoliv o volný hudební jamm. Předávání zkušeností probíhá intuitivní formou hry, napodobování a opakování. Při vzájemném souznění a společném vyladění se naučíte více než při běžné hudební výchově. 

 

 

 

Doporučujeme rezervovat si místo: telefonicky, mejlem či sms:

 aldaman@volny.cz, +420608901058

... Těšíme se na Vás !!! :)

„Žádný člověk není tak bohatý, aby mohl koupit svoji minulost.“ Oscar Wilde