muzikoterapie

   

ÚTERÝ 30. KVĚTNA 2023 V 17h

Muziko RELAXace a Hudební wellness

Knihovna města Hradce Králové. Wonkova 1262/1a; 500 02 Hradec Králové;
 
Máme pro vás přichystán zajímavý program - odpočinek, relaxování a vyladění Vaší osobnosti pomocí přírodních nástrojú a duchovní hudby. Budeme spočívat a sdílet ve společném kruhu. Je na každém, jak hluboko chce vejít. Fantazii se meze nekladou! 
 
s sebou: karimatku, deku, přezůvky, volné oblečení.
vstup: 150 Kč/osobu
rezervace: aldaman@volny.cz
(počet míst neomezen)
 

ReLaX YOuRSeLF - hudební wellness dílna
ČTVRTEK 8. ČERVNA 2023 V 17:30

Na Mlejnku 1130/21b, 500 03 Hradec Králové, Česká Republika

Máš chuť si zahrát na zajímavé nástroje, naučit se nové věci v oblasti muziko relaxace, nebo prostě vypnout a jenom si užívat léčivé tóny nástrojů na relaxačním koncertě ? Komponovaný program nás provede skrze vědomou práci s tibetskými mísami, rytmickým probuzením v bubenickém djembe kruhu a nakonec všichni spočinou při závěrečném relaxačním Aldamanově koncertě. Pojďme se společně bavit, radovat, učit, spolupracovat a vzájemně se inspirovat!

cena kurzu: 1090 Kč/osobu
Přihlášky po zaplacení zálohy 500 Kč
informace: aldaman@volny.cz

Akce probíhá v příjemném prostředí Hudebních lázní na Orlici. Nástroje na hudební dílnu budou k zapůjčení. Všichni zájemci o přirozenou hudbu a léčivé nástroje, jsou srdečně vítáni ... !!! 

 

 

Kurzy bubnování v Hradci Králové

"BUBNY-RYTMUS-ENERGIE"

(připravujeme, podle Vašeho zájmu ... :)

 

Chceš se naučit něco nového, dobít energii a sdílet radost ze života ? Prožij přítomný okamžik naplno a nech se léčit zvukem a rytmem. Nejdříve se naučíš základní techniku hry na Djembe a poznáš i další perkusivní nástroje např. Darbuka, Šamanské bubny, Agogo, Caxixi, Didgeridoo, Bilma, Tamburína, Ústní harfa, Danmoi, Kalimba. V průběhu kurzu se zaměříme na Tvůj osobní rozvoj v oblasti hry a rytmu a také zdravé sebevyjádření pomocí nástroje. Každá hodina bude inspirujícím setkáním naplněným kvalitním programem a radostí z přítomného okamžiku.

- práce s rytmy: Slovanské, Africké, Arabské, Latinskoamerické,
- bubny, perkuse, zpěv, etnické nástroje
- souznění v kruhu, energetické působení,
- osobní rozvoj, mentální tréning,
- radost, síla, harmonie, relaxace
 

Hlásit se mohou zájemci všech úrovní i bez předchozích zkušeností. Nepotřebujete nic kromě nadšení z tvorby a odhodlání na sobě pracovat. Už to zase frčí, bereme nové pasažéry na palubu ... :))

 
Rezervace přihlášek a případné zapůjčení bubnu předem !!!

kurzovné: 450 Kč /1 lekci, 1300 Kč/3 lekce (zahrunuje konzultace, domácí úkoly, nahrávky mp3, mp4)

 

... Těšíme se na Vás !!! :)