muzikoterapie

   

11.10. 2017 od 18h, Muzikoterapeutická relaxace, Centrum Innate, Rychnov n/k

 

"SETKÁNÍ PŘÁTEL PŘÍRODNÍCH NÁSTROJŮ A LÉČIVÉ HUDBY"

24.-26.11. 2017, Nadace Josefa Plívy, Svitavy
 

Moc rádi bychom Vás pozvali na jedinečné podzimní setkání věnované přírodním nástrojům, léčivé hudbě, muzikoterapii a celostnímu přístupu k životu. Víkendový program bude věnován vzájemnému poznávání a sdílení zkušeností ze všech oblastí zdravého přístupu k životu. Hudbě, tanci, zpěvu, meditaci, relaxaci, zdravé bio stravě. Budeme se vzájemně učit, společně hrát, cvičit, vařit, relaxovat, meditovat a společně rozvíjet a sdílet své zkušenosti. Jedná se o jedinečné setkání pro všechny vnímající a přijímající.  Hledáme hlouběji pod povrchem. Jdeme ke kořenům Země ze které pocházíme, která zrodila nás i naši kulturu. Navazujeme na kulturní kořeny těch, kteří nám zde zanechali své nástroje. Pokračujeme, navazujeme.

Setkání se koná v působivých prostorách historického nadačního domu mecenáše Josefa Plívy ve Svitavách, malebném městečku v bývalých Sudetech. Máme k dispozici čajovnu s kuchyňkou, meditační sál, koncertní sál, terasu s výhledem na zahradu, dosti místa na spaní. Všichni jste srdečně zvaní. Čeká nás příjemně strávený společný čas. 

Chceš-li se aktivně zapojit, pošli svůj návrh, program je otevřen ... !!!

lektoři: Aldaman.cz, Petr Jasinčuk (brumle.cz), Petr Grohl (bio strava), Petra Snohová (tanec),

DATUM: 24.-26.11. 2017
MÍSTO: Nadace Josefa Plívy, náměstí Míru 138/80 568 02 Svitavy
PŘÍSPĚVEK: 600 Kč (za celé 3 dny včetně ubytování)
rezervace míst: aldaman@volny.cz; +420608901058

Přihlášky na emailu či telefonicky nejpozději do 20.11. 2017

 

Těšíme se na Vás ... :)

 

Skupinová muzikoterapie pro odborná zařízení i laickou veřejnost

Muzikoterapie je velmi dobrým způsobem relaxace, odreagováním a překonáním těžkostí v různých oblastech fungování lidského života. Prostředníkem mezi terapeutem a klientem, jsou hudební nástroje s otevřeným laděním pocházející z různých částí světa: bubny djembe, rámové bubny, didjerido, tibetské mísy a zvony, gongy, ústní harfa, kalimby, dešťové hole a další drobné perkusní nástroje. Dále také staré techniky zpěvu: intuitivní, improvizovaný, alikvotní a hrdelní zpěv. Muzikoterapie je přístupná všem, kteří mají zájem zrelaxovat, ponořit se do svého nitra, obnovit a doplnit svou životní energii.  

 

Individuální muzikoterapie pro jednotlivce, (na objednání) Hradec Králové, Praha, 

Muzikoterapeutické relaxace pro veřejnost probíhají v Hradci Králové a jako putovní akce i v dalších městech. Soukromé individuální hodiny muzikoterapie jsou k disposici v Hradci Králové a v Praze. Můžete využít možnosti dárkového kuponu, který na Vás čeká níže na této stránce. Stačí vytisknout a objednat si hodinu. Pokud kupon darujete, je třeba ho předem zaplatit. Jako vstupenka na soukromou lekci stačí zaplatit  při návštěvě. Těším se na Vás ... pokud nemůžete přijet Vy, může Aldaman zavítat právě k Vám! :)

SETKÁNÍ V KRUHU: BUBNY, DIDGERIDOO, TIBETSKÉ MÍSY, ALIKVóTNÍ ZPĚV

Setkání v kruhu za zvuku přirozených nástrojů je přirozená forma rituálu, která vychází z našich původních Slovanských kulturních kořenů. Sedíme společně v kruhu a hrajeme na bubny, didgeridoo nebo na tibetské mísy a zpíváme alikvóty. Setkání probíhá volnou intuitivní formou pod vedením lektora. Nejedná se o hudební výuku, ale také nikoliv o volný hudební jamm. Předávání zkušeností probíhá intuitivní formou hry, napodobování a opakování. Při vzájemném souznění a společném vyladění se naučíte více než při běžné hudební výchově. 

 

 

 

Doporučujeme rezervovat si místo: telefonicky, mejlem či sms:

 aldaman@volny.cz, +420608901058

... Těšíme se na Vás !!! :)

„Žádný člověk není tak bohatý, aby mohl koupit svoji minulost.“ Oscar Wilde